Душова система Hansgrohe Croma Select E 27352400
Фото 5 |
Hansgrohe Croma Select E 27352400 |
|
Запобіжний обмежувач при 40 °C. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 27352400
Усі ціни 14 →Душова система з термостатом Hansgrohe Crometta E Showerpipe 180 2jet 2735 | 50 715 грн. |
Душова стійка Hansgrohe Croma Select E (27352400) 27352400 | 50 715 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE CROMA SELECT E із верхнім душем та | 50 715 грн. |
Душова система Hansgrohe Croma Select E 180 2jet Showerpipe (27352400) 273 | 50 715 грн. |
Душова система Hansgrohe Croma Select E 180 (27352400) 27352400 | 50 715 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →