Душовий набір Hansgrohe Croma Select S 26410400
Фото 3 |
Hansgrohe Croma Select S 26410400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26410400
Усі ціни 15 →Душовий гарнітур HANSGROHE CROMA SELECT S 26410400 | 3 740 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma Select S (26410400) 26410400 | 3 040 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE Croma Select S із шлангом 1600мм ручною лійкой | 3 740 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Croma Select S (26410400) 26410400 | 3 740 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Croma Select S с настенным держателем, лейкой и шл | 3 740 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select S 26410400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →