Верхній душ Hansgrohe Croma Select S 26523000
Hansgrohe Croma Select S 26523000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26523000
Усі ціни 9 →Верхній душ HANSGROHE CROMA SELECT S ECOSMART 26523000 | 14 122 грн. |
Верхній душ HANSGROHE CROMA SELECT S ECOSMART 26523000 | 13 915 грн. |
Верхній душ HANSGROHE Croma Select S EcoSmart круглый O 180 мм, без кроншт | 12 866 грн. |
Hansgrohe Głowica Croma Select S 26523000 | 9 760 грн. |
Hansgrohe Głowica Croma Select S 26523000 | 10 004 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select S 26523000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →