Душовий набір Hansgrohe Croma Select S 26570400
Фото 3 |
Hansgrohe Croma Select S 26570400 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26570400
Усі ціни 8 →Душові гарнітури HANSGROHE CROMA SELECT S MULTI 26570400 | 7 525 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma Select S Multi Shower Set 900 мм, хром/білий | 6 834 грн. |
Комплект для душу із штангою HANSGROHE Croma Select S Multi із шлангом 160 | 7 525 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma Select S Multi 0,90 м 26570400 | 7 525 грн. |
Душевой гарнитур Hansgrohe Croma Select S Multi Shower Set 900 мм хром/бел | 7 525 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →