Душовий набір Hansgrohe Croma Select S 26572400
Hansgrohe Croma Select S 26572400 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26572400
Душові гарнітури HANSGROHE CROMA SELECT S VARIO 26572400 | 6 648 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma Select S (26572400) 26572400 | 6 547 грн. |
Hansgrohe Душевой набор Croma Select S Vario 0.90м Hansgrohe 26572400 Crom | 6 648 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select S 26572400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →