Ручна лійка Hansgrohe Croma Select S 26800400
Відео 1Фото 8 |
Hansgrohe Croma Select S 26800400 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26800400
Душові лійки HANSGROHE CROMA SELECT S MULTI 26800400 | 3 704 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Croma Select S (26800400) 26800400 | 3 649 грн. |
Hansgrohe Ручной душ Hansgrohe Croma Select S Multi 26800400 | 3 704 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select S 26800400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →