Ручна лійка Hansgrohe Croma Select S 26803400
Фото 10 |
Hansgrohe Croma Select S 26803400 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Брудовловлюючий фільтр що промивається. Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26803400
Душові лійки HANSGROHE CROMA SELECT S ECOSMART 26803400 | 2 827 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Croma Select S 110 Vario EcoSmart 9л/хв, білий/хром ( | 2 787 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Croma Select S Vario EcoSmart білий/хром (26803400) 2 | 2 827 грн. |
Hansgrohe Ручной душ Croma Select S Vario Ecosmart, 9 л/мин Hansgrohe Crom | 2 827 грн. |
Ручной душ Hansgrohe Croma Select S 110 Vario EcoSmart 9л/мин белый/хром 2 | 2 827 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →