Душова система Hansgrohe Croma Select S 27253400
Фото 5 |
Hansgrohe Croma Select S 27253400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 27253400
Усі ціни 17 →Душова система Hansgrohe Croma Select S 180 2jet Showerpipe 27253400 з тер | 40 152 грн. |
Душова стійка Hansgrohe Croma Select S (27253400) 27253400 | 40 152 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE CROMA SELECT S із верхнім душем ла | 40 152 грн. |
Душова система с термостатом Hansgrohe Croma Select S 180 2jet Showerpipe | 40 152 грн. |
Душова система Hansgrohe Croma Select S 180 2jet з термостатом білий/хром | 40 152 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select S 27253400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →