Душова система Hansgrohe Croma Select S 280 26793000
Фото 5 |
Hansgrohe Croma Select S 280 26793000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Різьбове з'єднання-G 1/2".
Змішувач в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 280 26793000
Усі ціни 6 →Душова система Hansgrohe Croma Select S Showepipe Reno 280 1JET хром 26793 | 40 552 грн. |
Душова система Hansgrohe Croma S Showerpipe 280 1jet Reno (колір - хром) 2 | 39 952 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 280 1jet, Reno 26793000 | 27 040 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 280 1jet, Reno 26793000 | 27 716 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 280 1jet, Reno 26793000 | 28 392 грн. |
ДУШЕВАЯ СИСТЕМА HANSGROHE CROMA SELECT S SHOWERPIPE RENO 280 1JET 26793000 | 40 552 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →