Душова система Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26790000
Фото 3 |
Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26790000 |
|
Регульований кут верхнього душу. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Запобіжний обмежувач при 40 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26790000
Усі ціни 6 →Душова система Hansgrohe Croma Select 280 Air 1jet Showerpipe 26790000 | 45 133 грн. |
Душова стійка Hansgrohe Croma Select S (26790000) 26790000 | 44 468 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 280 1jet 26790000 | 29 151 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE Croma Select 280 Air 1jet Showerpipe 26790000 | 45 133 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 280 1jet 26790000 | 29 862 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 280 1jet 26790000 | 28 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →