Душова система Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26792000
Фото 3 |
Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26792000 |
|
Регульований кут верхнього душу. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Запобіжний обмежувач при 40 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 26792000
Усі ціни 9 →Душова система Hansgrohe Croma Select 280 хром 26792000 | 54 936 грн. |
Душова стійка Hansgrohe Croma Select S (26792000) 26792000 | 54 125 грн. |
Душова система Hansgrohe Croma Select S 280 (26792000) 26792000 | 54 936 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 280 1jet Do Wanny 26792000 | 37 520 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 280 1jet Do Wanny 26792000 | 38 458 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →