Ручна лійка Hansgrohe Crometta 100 26331400
Відео 1Фото 2 |
Hansgrohe Crometta 100 26331400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 26331400
Усі ціни 13 →Душова лійка Hansgrohe Crometta 1JET 26331400 | 1 053 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Crometta (26331400) 26331400 | 1 038 грн. |
Душова лійка на один режим HANSGROHE CROMETTA 1jet 100мм хром пластик 2633 | 1 053 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Crometta 1jet білий/хром (26331400) 26331400 | 1 053 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe CROMETTA 1jet ручний душ, білий/хром - 26331400 | 910 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta 100 26331400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →