Ручна лійка Hansgrohe Crometta 100 26828400
Фото 4 |
Hansgrohe Crometta 100 26828400 |
|
З технологією EcoSmart витрата води на 60% менше без втрати комфорту. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 26828400
Душові лійки HANSGROHE CROMETTA 100 ECOSMART 26828400 | 1 122 грн. |
ДУШОВА ЛІЙКА HANSGROHE CROMETTA 100 ECOSMART 26828400 | 1 122 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Crometta 100 1jet EcoSmart 9л/хв: білий/хромований (2 | 1 122 грн. |
ДУШЕВАЯ ЛЕЙКА HANSGROHE CROMETTA 100 ECOSMART 26828400 | 1 122 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →