Душовий набір Hansgrohe Crometta 100 27030400
Фото 5 |
Hansgrohe Crometta 100 27030400 стійка 699 ммстійка 959 мм |
|
Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається вправо і вліво, переміщається вгору і вниз. Тип струменя перемикається з допомогою обертового диска душового
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 27030400
Душові набори CROMETTA 100 VARIO COMBI 0,65 М 27030400 | 12 437 грн. |
ДУШОВИЙ НАБІР CROMETTA 100 VARIO COMBI 0,65 М 27030400 | 12 437 грн. |
Душовий набір CROMETTA 100 Vario/Ecostat UNIVERSAL COMBI / 0,65м / білий / | 12 437 грн. |
Hansgrohe Crometta 27030400 | 12 437 грн. |
Модификації Hansgrohe Crometta 100 27030400
Ціни на Hansgrohe Crometta 100 27030400 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe Crometta 100 27030400 | від 12 437 грн. | 4 пропозиції | ||
Hansgrohe Crometta 100 27031400 | від 12 751 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →