Верхній душ Hansgrohe Crometta 160 26576000
Фото 3 |
Hansgrohe Crometta 160 26576000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 160 26576000
Верхній душ HANSGROHE CROMETTA LOW PRESSURE 26576000 | 4 911 грн. |
Верхній душ HANSGROHE CROMETTA LOW PRESSURE 26576000 | 4 816 грн. |
Верхній душ HANSGROHE CROMETTA 160 1jet LOWPRESSURE / білий / хром (265764 | 7 652 грн. |
ЛЕЙКА ДЛЯ ВЕРХНЕГО HANSGROHE CROMETTA LOW PRESSURE 26576000 | 4 911 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →