Верхній душ Hansgrohe Crometta 160 26577000
Фото 5 |
Hansgrohe Crometta 160 26577000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 160 26577000
Усі ціни 11 →Лейка для верхнього душа з тропічним душем Hansgrohe Crometta хром / білий | 7 652 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Crometta 100 (26577400) 26577400 | 7 640 грн. |
Настельний душ круглий HANSGROHE Crometta 160 178мм хром пластик 26577000 | 7 779 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Crometta 160 (26577400) 26577400 | 7 652 грн. |
Верхній душ HANSGROHE CROMETTA 160 1jet LOWPRESSURE / білий / хром (265774 | 7 652 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →