Душова система Hansgrohe Crometta 160 27264400
Фото 6 |
Hansgrohe Crometta 160 27264400 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Регульований обмежувач температури гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 160 27264400
Усі ціни 15 →Душова система Hansgrohe Crometta 160 хром 27264400 | 22 401 грн. |
Душова стійка Hansgrohe Crometta 100 (27264400) 27264400 | 16 300 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE CROMETTA 160 із верхнім душем лату | 22 401 грн. |
Душова система Hansgrohe Crometta 160 1jet Showerpipe (27264400) 27264400 | 22 401 грн. |
Душова система з термостатом для настінного монтажу Hansgrohe Crometta Sho | 22 401 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →