Душова система Hansgrohe Crometta 160 27266400
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe Crometta 160 27266400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 160 27266400
Усі ціни 6 →Душова система Hansgrohe Crometta 100 27266400 | 21 122 грн. |
Душова стійка Hansgrohe Crometta 100 (27266400) 27266400 | 21 122 грн. |
Hansgrohe Komplet Crometta 160 1jet Crometta 27266400 | 15 360 грн. |
Hansgrohe Komplet Crometta 160 1jet Crometta 27266400 | 15 744 грн. |
Hansgrohe Komplet Crometta 160 1jet Crometta 27266400 | 16 128 грн. |
Hansgrohe Crometta 160 27266400 | 21 122 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta 160 27266400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →