Душовий набір Hansgrohe Crometta 26537400
Фото 4 |
Hansgrohe Crometta 26537400 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Кут нахилу лійки може змінюватися до 45°
З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга. Настінні хромовані кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 26537400
Душові гарнітури HANSGROHE CROMETTA 1JET 90 СМ 26537400 | 3 105 грн. |
ДУШОВИЙ ГАРНІТУР HANSGROHE CROMETTA 1JET 90 СМ 26537400 | 3 059 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Crometta 90 см 1Jet (26537400) 26537400 | 3 105 грн. |
ДУШЕВОЙ ГАРНИТУР HANSGROHE CROMETTA 1JET 90 СМ 26537400 | 3 105 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →