Душовий набір Hansgrohe Crometta 26691400
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe Crometta 26691400 |
|
З боку душа встановлений упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга. Перемикання типів струменя здійснюється з допомогою обертового диска душового
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 26691400
Усі ціни 20 →Душовий гарнітур HANSGROHE CROMETTA VARIO 1,25 М 26691400 | 2 082 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario (26691400) 26691400 | 2 051 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE CROMETTA Vario із шлангом 1250мм ручною лійкой | 2 082 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Crometta Vario (26691400) 26691400 | 2 082 грн. |
Душевой набор Hansgrohe Crometta Vario 26691400 (53814) 194010 | 2 082 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →