Душовий набір Hansgrohe Crometta 85 27576000
Hansgrohe Crometta 85 27576000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 85 27576000
Душовий набір HANSGROHE Crometta 85 із шлангом 1250мм ручною лійкой 85мм т | 1 819 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Crometta 85 Mono хром 27576000 | 1 819 грн. |
Душевой гарнитур Hansgrohe Crometta 85 1jet/Porter C/1.25 м хром 27576000 | 1 819 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Crometta 85 із шлангом 1250мм ручною лійкой 85мм т | 1 819 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta 85 27576000:
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →