Змішувач Hansgrohe Ecostat E 15773000
Фото 7 |
Hansgrohe Ecostat E 15773000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Купити Hansgrohe Ecostat E 15773000
Усі ціни 25 →Термостат для душу Hansgrohe Ecostat E хром 15773000 | 16 244 грн. |
Термостат для душу Hansgrohe Ecostat E (колір - хром) 15773000 15773000 | 12 402 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Ecostat E 15773000 | 16 244 грн. |
Кран у душову терморегулюючий HANSGROHE ECOSTAT E хром латунь без душового | 16 244 грн. |
Термостат для душу Hansgrohe Ecostat E (15773000) 15773000 | 16 244 грн. |
Модель преміумкласу
Душовий термостатичний змішувач Hansgrohe Ecostat E 15773000 є частиною лінійки сантехніки серії Ecostat, призначеної для комфортного підтримки температури в кранах для прийняття водних процедур. Це пристрій преміальної якості, яке виготовлено в Німеччині і відповідає всім стандартам ЄС з екології та безпеки. Прилад розрахований на вертикальне настінне кріплення до випускних труб водопроводу за допомогою 2 відводів з S-подібними ексцентриками, на яких встановлені грязьові фільтри-сітки. Змішувач нормально працює при тиску у водопроводі від 1 до 10 бар і відмінно підходить для роботи з проточним водонагрівачем. Прилад оснащений вбудованим клапаном зворотного струму води і шумопоглотителем, завдяки якому, незалежно від напору, вода тихо рухається по внутрішніх каналах.
Швидке включення економічного режиму EcoStat
Пристрій відрізняє практична прямокутна форма без гострих граней і розміщений по центру випускний відвід для кріплення душового шланга. Корпус приладу, виконаний з латунного сплаву, використовує фірмову систему охолодження CoolContact, що дозволяє йому при будь-якій температурі води залишатися на дотик прохолодним. На хромованій поверхні змішувача з матовою фінішною обробкою практично не видно подряпини, що спрощує догляд і очищення приладу. Корпус злегка піднятий щодо трубної осі і трохи перекриває верхню кромку настінних чаш, що закривають трубне з'єднання c різьбленням G 1/2. Величина мінімального протоки, обмеженого кнопкою EcoStat на ручці запірного вентиля, становить 9 л/хв, а максимальної досяжна витрата води при піковому тиску 10 бар — 28.6 л/хв.