Змішувач Hansgrohe Ecostat S 15755000
Hansgrohe Ecostat S 15755000 |
|
Обмеження температури при 40 °C
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat S 15755000
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ДУШУ З ТЕРМОСТАТОМ HANSGROHE ECOSTAT S 15755000 | 13 784 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe Ecostat S 15755000 | 9 664 грн. |
Hansgrohe Ecostat S (цвет - хром) 15755000 15755000 | 13 991 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →