Змішувач Hansgrohe Ecostat Select 13161000
Фото 12 |
Hansgrohe Ecostat Select 13161000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat Select 13161000
Усі ціни 30 →Змішувач для душа Hansgrohe Ecostat Select хром 13161000 | 21 153 грн. |
Термостат для душу Hansgrohe Ecostat Select 13161000 | 20 840 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Ecostat Select 13161000 | 21 153 грн. |
Змішувач у душ із термостатом HANSGROHE Ecostat Select хром латунь без душ | 21 153 грн. |
Термостат для душу Hansgrohe Ecostat Select хром (13161000) 13161000 | 21 153 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Ecostat Select 13161000:
- Обмежувач температури води (40°C)
- Поличка з безпечного скла (біла або хром)
- Кнопка Ecostop (витрата води обмежується до 10 л/хв)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →