Змішувач Hansgrohe Ecostat Square 15712000
Фото 3 |
Hansgrohe Ecostat Square 15712000 |
|
Спрацьовує запобіжний обмежувач за температури води 40 °C
Додатково може комплектуватися внутрішнім блоком для змішування.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat Square 15712000
Усі ціни 11 →Термостат для душу Hansgrohe Ecostat Square (колір - хром) 15712000 157120 | 16 970 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE Ecostat Square | 22 740 грн. |
Термостат прихованого монтажу Hansgrohe Ecostat Square (15712000) 15712000 | 22 740 грн. |
Термостат для душу Hansgrohe Ecostat Square термостат із запірним вентилем | 22 740 грн. |
Термостат Hansgrohe Ecostat Square на 1 функцію, з інсталяційних блоком (1 | 16 981 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →