Змішувач Hansgrohe Ecostat Universal 13122000
Hansgrohe Ecostat Universal 13122000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat Universal 13122000
Усі ціни 27 →Змішувач для душа HANSGROHE Ecostat Universal 13122000 | 12 454 грн. |
Змішувач Hansgrohe Ecostat Universal (13122000) 15705000 | 13 784 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Ecostat Universal 13122000 | 12 454 грн. |
Змішувач у душову термостатичний HANSGROHE Ecostat Universal хром латунь б | 12 454 грн. |
Термостат для душу Hansgrohe Ecostat Universal (13122000) 13122000 | 12 454 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Ecostat Universal 13122000:
- Обмежувач температури води (40°C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →