Змішувач Hansgrohe Finoris 76013000
Фото 6 |
Hansgrohe Finoris 76013000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Підходить тільки для холодної води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Finoris 76013000
Кран для холодної води Hansgrohe Finoris (колір - білий матовий), без донн | 10 282 грн. |
Змішувач Finoris 100 для умивальника на холодну воду Chrome (76013000) Han | 8 770 грн. |
Кран для холодної води Hansgrohe Finoris (колір - хром), без донного клапа | 7 343 грн. |
Кран для холодної води Hansgrohe Finoris (колір - чорний матовий), без дон | 10 282 грн. |
Змішувач Finoris 100 для умивальника на холодну воду Matt Black (76013670) | 12 277 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →