Змішувач Hansgrohe Finoris 76444000
Фото 6 |
Hansgrohe Finoris 76444000 |
|
Короб sBox для тихого і плавного переміщення шланга.
Додатково потрібна прихована монтажна частина (арт. 13440180).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Finoris 76444000
Усі ціни 31 →Змішувач на борт ванни Hansgrohe Finoris чорний матовий 76444670 | 54 301 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Finoris (колір - білий матовий), з душови | 53 500 грн. |
Змішувач вбудований в борт ванни на чотири отвори HANSGROHE FINORIS чорний | 54 301 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Finoris чорний матовий (76444670) 76444670 | 54 301 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Finoris чорний 76444670 | 54 301 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →