Змішувач Hansgrohe Focus 31172000 (31172000)
Відео 1Фото 6 |
Hansgrohe Focus 31172000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus 31172000
Усі ціни 16 →Змішувач для раковини, електронний, живлення від батарейок Hansgrohe Focus | 25 810 грн. |
Змішувач для раковини, електронний, без регулювання температури Hansgrohe | 21 613 грн. |
Кран для умивальника сенсорний на дві води HANSGROHE FOCUS хром латунь сен | 25 810 грн. |
Змішувач для раковини безконтактний Hansgrohe Focus (31172000) 31172000 | 25 810 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Focus сенсорний 31172000 | 25 810 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Focus 31172000:
- Модель Focus (арт. 31171000) — з регулюванням температури
РекомендуємоПорівняти в таблиці →