Змішувач Hansgrohe Focus 31927000
Hansgrohe Focus 31927000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus 31927000
Усі ціни 12 →Змішувач для раковини HANSGROHE Focus 100 31927000 | 8 891 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Hansgrohe Focus E2 (колір - хром | 5 930 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Focus 100 31927000 | 8 891 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу HANSGROHE Focus на умивальник із лійкою одн | 8 891 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Hansgrohe Focus Е2 (31927000) 31 | 8 891 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →