Змішувач Hansgrohe Focus M42 71800000
Відео 1Фото 10 |
Hansgrohe Focus M42 71800000 |
|
MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу. Підходить для проточних водонагрівачів. Регульоване обмеження температури. Перемикання струменя в вихідний режим закриттям змішувача (фіксована душова струмінь).
Висувний вилив можна витягнути з корпусу на 50 см.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus M42 71800000
Усі ціни 35 →Змішувач для кухні з висувною лійкою Hansgrohe M42 71800800 | 21 087 грн. |
Кухонний змішувач 220, з витяжним душем, 2jet Hansgrohe Focus M42 (колір - | 13 585 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Focus M42 71800000 | 16 224 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою HANSGROHE Focus M42 хром латунь 7180 | 16 224 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Focus M42 (71800000) 71800000 | 16 224 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →