Змішувач Hansgrohe Focus M42 71802000
Фото 7 |
Hansgrohe Focus M42 71802000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus M42 71802000
Усі ціни 42 →Змішувач для кухні Hansgrohe M42 71802800 | 13 386 грн. |
Кухонний змішувач 220, 1jet Hansgrohe Focus M42 (колір - хром) 71802000 71 | 8 624 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Focus M42 71802000 | 10 297 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний HANSGROHE M421 хром латунь 71802000 | 10 297 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe M421-H220 (71802000) 71802000 | 10 297 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →