Змішувач Hansgrohe Focus M42 71820000
Відео 2Фото 11 |
Hansgrohe Focus M42 71820000 |
|
MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу. Регульоване обмеження температури води. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus M42 71820000
Усі ціни 10 →Кухонний змішувач 220, з витяжним душем, 2jet sBox Hansgrohe Focus M42 (ко | 20 379 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний із висувною лійкою HANSGROHE FOCUS M42 хр | 19 475 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Focus M42 sBox (71820000) 71820000 | 19 475 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe M42 71820000 | 15 467 грн. |
Змішувач одноважільний для кухні Hansgrohe Focus M42 з витяжним виливом (7 | 19 475 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →