Змішувач Hansgrohe Focus M42 71829000
Відео 2Фото 10 |
Hansgrohe Focus M42 71829000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus M42 71829000
Усі ціни 38 →Кухонний змішувач 150, з витяжним виливом, 1jet sBox Hansgrohe Focus M42 ( | 13 927 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Focus M42 KM150 71829800 | 16 632 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою HANSGROHE Focus M42&sBox сатин латун | 16 632 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe Focus M42 sBox сталь (7182 | 16 632 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe M42 71829800 | 12 745 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →