Змішувач Hansgrohe Logis 71071000
Фото 3 |
Hansgrohe Logis 71071000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Logis 71071000
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини Hansgrohe Logis чорний матовий 71071670 | 5 347 грн. |
Змішувач для раковини 70 Hansgrohe Logis (колір - чорний матовий), без дон | 4 477 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE LOGIS / без зливного набору / чорний / мат | 5 347 грн. |
Змішувач для умивальника HANSGROHE LOGIS 71071000 | 4 279 грн. |
Змішувач для умивальника HANSGROHE LOGIS 71071670, чорний матовий | 5 347 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Logis хром 71071000 | 4 279 грн. |
Змішувач для раковини, одноважільний Hansgrohe Logis (колір - хром) 710710 | 3 581 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Logis 71071000:
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →