Змішувач Hansgrohe Logis 71091000
Фото 3 |
Hansgrohe Logis 71091000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Logis 71091000
Усі ціни 24 →Змішувач для раковини Hansgrohe Logis чорний матовий 71091670 | 9 047 грн. |
Змішувач для раковини високий 190 Hansgrohe Logis (колір - хром), без донн | 6 058 грн. |
Змішувач для умивальника високий HANSGROHE Logis хром латунь 71091000 | 7 232 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Logis (71091000) 71091000 | 7 232 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Logis 190 71091670 однорычажный, черны | 9 047 грн. |
ще 19 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Logis 71091000:
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →