Змішувач Hansgrohe Logis Fine 71256000
Фото 4 |
Hansgrohe Logis Fine 71256000 |
|
Модель з регульованим обмеженням температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Зливний клапан без функції перекриття стоку.
Для монтажу необхідний внутрішній блок арт. 13622180 (в комплект не входить).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Logis Fine 71256000
Усі ціни 28 →Змішувач для раковини Hansgrohe Logis Fine хром 71256000 | 9 218 грн. |
Змішувач для раковини настінний Hansgrohe Logis Fine (колір - хром), вилив | 7 040 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Logis 71256670 | 11 526 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Logis Fine (71256000) 71256000 | 9 218 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Logis 71256000 однорычажный, настенный | 9 218 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →