Змішувач Hansgrohe Metris 31088000
Відео 3Фото 5 |
Hansgrohe Metris 31088000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris 31088000
Змішувач для раковини Hansgrohe Metris 31088000 | 13 205 грн. |
Змішувач для раковини 100 мм Hansgrohe Metris 31088000 | 9 214 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Metris Classic 31088000 | 6 664 грн. |
Смеситель для раковины 100 мм Hansgrohe Metris 31088000 | 3 922 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE Metris Classic 31088000 | 13 205 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metris 31088000:
- Обмежувач температури води
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →