Змішувач Hansgrohe Metris 31183000
Фото 5 |
Hansgrohe Metris 31183000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris 31183000
Усі ціни 12 →Змішувач для раковини з донним клапаном високий Hansgrohe Metris хром 3118 | 17 333 грн. |
Змішувач для раковини з донним клапаном Hansgrohe Metris хром 31183000 | 12 550 грн. |
Кран для умивальника із високим виливом HANSGROHE METRIS хром латунь з дон | 17 333 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Metris (31183000) 31183000 | 17 333 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metris 200 з донним клапаном 31183000 | 17 333 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metris 31183000:
- Обмежувач температури води
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →