Змішувач Hansgrohe Metris 31190000
Фото 3 |
Hansgrohe Metris 31190000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris 31190000
Усі ціни 8 →ЗМІШУВАЧ НА ТРИ ОТВОРИ HANSGROHE METRIS, 31190000 31190000 | 43 742 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Mertis на 3 отвори, хром (31190000) 31190000 | 43 097 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Metris 31190000 | 28 663 грн. |
Смеситель для ванны, на 3 отверстия, СМ Hansgrohe Metris 31190000 | 25 088 грн. |
Hansgrohe Metris 31190000 | 28 120 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metris 31190000:
- Додаткового купується вбудований монтажний короб (арт. 13437180)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →