Змішувач Hansgrohe Metris 31454000
Hansgrohe Metris 31454000 |
|
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris 31454000
Усі ціни 11 →Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe Metris 31454000 | 8 500 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Metris 31454000 | 12 776 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE Metris хром ла | 12 776 грн. |
Зовнішня частина змішувача для ванни Hansgrohe Metris (31454000) 31454000 | 12 776 грн. |
Внешняя часть смесителя для ванны Hansgrohe Metris 31454000 199969 | 12 776 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →