Змішувач Hansgrohe Metris 31685000
Hansgrohe Metris 31685000 |
|
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris 31685000
Усі ціни 14 →Змішувач для душу HANSGROHE Metris 31685000 | 9 750 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Metris 31685000 | 10 910 грн. |
Зовнішня частина прихованого змішувача HANSGROHE METRIS хром латунь 150мм | 11 960 грн. |
Зовнішня частина змішувача для душу Hansgrohe Metris (31685000) 31685000 | 11 960 грн. |
Смеситель для душа Hansgrohe Metris 31685000, скрытый монтаж, хром 193723 | 11 960 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →