Змішувач Hansgrohe Metris 73800000
Фото 4 |
Hansgrohe Metris 73800000 |
|
Кут повороту виливу 110° або 150°. Магнітна система кріплення душа MagFit. Перемикання струменя в початковий режим закриттям змішувача (фіксована душова струмінь). Вмонтований клапан зворотного струму води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Короб sBox для тихого і плавного переміщення шланга в кухонній шафі (під стільницею).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris 73800000
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні Hansgrohe Metris M71 220 2jet sBox з витяжним виливом с | 35 245 грн. |
Змішувач Hansgrohe Metris M71 73800000 | 23 390 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE METRIS M71 / під сталь (73800800) | 35 245 грн. |
Hansgrohe Metris M71 220 stal nierdzewna 73800800 | 27 480 грн. |
Hansgrohe Metris M71 220 stal nierdzewna 73800800 | 28 167 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →