Змішувач Hansgrohe Metris Classic 31275000
Hansgrohe Metris Classic 31275000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris Classic 31275000
Змішувач для біде Hansgrohe Metris Classic хром 31275000 | 11 973 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Metris C (31275000) | 11 973 грн. |
Смеситель для биде Hansgrohe Metris Classic 31275000 | 8 621 грн. |
Змішувач для біде HANSGROHE METRIS CLASSIC 31275000 | 11 973 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metris Classic 31275000:
- Обмежувач температури води
- Аератор QuickClean з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →