Змішувач Hansgrohe Metris M71 73801000
Відео 2Фото 9 |
Hansgrohe Metris M71 73801000 |
|
Кут повороту виливу 110° або 150°. Магнітна система кріплення душа MagFit. Перемикання струменя в початковий режим закриттям змішувача (фіксована душова струмінь). Вмонтований клапан зворотного струму води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Короб sBox для тихого і плавного переміщення шланга в кухонній шафі (під стільницею).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris M71 73801000
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні 320 Hansgrohe Metris M71 2jet (колір - сталь) 73801800 | 32 773 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою HANSGROHE Metris M71 хром латунь 738 | 30 925 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe Metris M71 sBox (73801000) | 30 925 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Metris M71 73801800 | 32 760 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris M71 320 із витяжним душем 73801000 | 30 925 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →