Змішувач Hansgrohe Metris S 31022000
Hansgrohe Metris S 31022000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris S 31022000
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини HANSGROHE Metris S 31022000 | 20 611 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE Metris S 31022000 | 17 519 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metris S 260 (31022000) | 20 611 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metris S високий (31022000) | 16 586 грн. |
Смеситель для раковины Hansgrohe Metris S 31022000 | 11 899 грн. |
Hansgrohe Metris S 31022000 | 20 611 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metris S 31022000:
- Обмежувач температури води
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →