Змішувач Hansgrohe Metris S 31068000
Hansgrohe Metris S 31068000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris S 31068000
Змішувач для раковини, одноважільний Hansgrohe Metris S (колір - хром) 310 | 12 790 грн. |
Змішувач hansgrohe Metris S без донного клапана 31068000 | 15 047 грн. |
Смеситель для раковины Hansgrohe Metris S 31068000 | 8 309 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metris S 31068000:
- Обмежувач температури води
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →