Змішувач Hansgrohe Metris S 31159000
Фото 4 |
Hansgrohe Metris S 31159000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris S 31159000
Усі ціни 10 →Змішувач для раковини, одноважільний Hansgrohe Metris S (колір - хром), з | 16 481 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Metris S хром латунь з до | 19 389 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Metris S (31159000) 31159000 | 19 389 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Metris S з донним клапаном 31159000 | 19 389 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metris S 230 (31159000) | 19 389 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metris S 31159000:
- Регульований обмежувач температури води
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →