Змішувач Hansgrohe Metris S 31465000
Hansgrohe Metris S 31465000 |
|
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris S 31465000
Усі ціни 11 →Змішувач одноважільний для ванни та душу Hansgrohe Metris S (колір - хром) | 14 165 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE Metris S хром | 14 165 грн. |
Зовнішня частина змішувача для душу Hansgrohe Metris S (31465000) 31465000 | 14 165 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Metris S прихованого монтажу 31465000 | 14 165 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Metris S (31465000) | 14 165 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →