Змішувач Hansgrohe Metris S 31660000
Hansgrohe Metris S 31660000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris S 31660000
Усі ціни 13 →Змішувач для душу настінний Hansgrohe METRIS S 31660000 | 15 783 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Metris S (колір - хром) 31660000 31660000 | 4 915 грн. |
Змішувач у душову однозахватний HANSGROHE METRIS S хром латунь без душовог | 15 783 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Metris S (31660000) 31660000 | 9 869 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Metris E (31660000) 31660000 | 15 783 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metris S 31660000:
- Обмежувач температури води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →